nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Wyłączenia prądu Planowane wyłączenia prądu 1-28.12.2016
Planowane wyłączenia prądu 1-28.12.2016 Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
środa, 07 grudnia 2016 14:30

Enea informuje o wyłączeniu prądu w:




Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-01,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Jeziory Wielkie 31,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-06,
w godzinach: 7:45 - 8:15, 15:00 - 15:30
Podgaj, Babin, Romanowo, Urniszewo 13A, 13, 14, 15A, 15C, 15, 16, 17, Zielniczki, Zielniki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-06,
w godzinach: 8:00 - 15:00
Mączniki, Janowo ul. Nekielska 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 21, 21A, 25, 10, 10A, 11, 12, 32, 60A, Dębicz 1, 2, 3, 13, 13A, 14, 14A, 14B, 64, 60, 6, 7, 9, 10, 76, 17A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo
w dniach: 2016-12-06,
w godzinach: 8:30 - 13:30
Zberki 14, 15, 16, 12, 3, 7, 8, 9, 10, 6, 4, 5, 2,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-09,
w godzinach: 8:30 - 14:30
Trzebisławki ul. Dębowa 1, 2, Dębiec 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 17, 5, 6, 16, 7, 8, 9, 10, 12, 11, 14, 13, 19, 20, 21, 22A, 22B, 22, 23,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo
w dniach: 2016-12-06,
w godzinach: 8:30 - 13:30
Zberki 14, 15, 16, 12, 3, 7, 8, 9, 10, 6, 4, 5, 2,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-09,
w godzinach: 8:30 - 14:30
Trzebisławki Huby 18, 19, 20, 20A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-09,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Bożydar 9, 10, 11, 12, 13,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-12,
w godzinach: 9:30 - 14:00
Środa Wlkp. ul. Popiełuszki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-13,
w godzinach: 9:00 - 15:30
Lubonieczek, Czarnotki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-13,
w godzinach: 13:00 - 15:30
Wyszakowo, Luboniec,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-14,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Błażejewko: ul. Kwitnąca 1, 2, 3, ul. Letnia 3, ul. Jeziorna 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 24, 25, 31, 39, 36, 37, 32, 40, ul. Działkowa 2, 10, 12, 18, 22, 24, ul. Cisowa 10, 14, ul. Oliwkowa 3, 4, 5, ul. Wiosenna 7, 4, 9, 11, 3, 2, 6, ul. Jaśminowa 12, 14, 8, 15, 17, 18, 20, ul. Różana 4, 2, 6, 10, 7, 1, 3, 5, ul. Słoneczna 4, 6, 11, ul. Nad Jeziorem 6, 4, 8, 2, 1, 5, 7, 3, ul. Modrzewiowa 1, ul. Kasztanowa 31, 39, 30, 37, 27, 35, 32, 33, 24, 8, 6, 13, 4, 2, 25, 23, 20, 22, 31, ul. Wrzosowa 3, 4, 7, 9, ul. Leśna 7, 9, 14, 12, 18, 16, 41A, Jeziory Wielkie 27, 31, ferma lisów,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-15,
w godzinach: 9:00 - 11:30
Jeziory Małe ul. Kórnicka, ul. Plażowa, Jeziory Wielkie ul. Kórnicka 1, 1A, Łękno, Zaniemyśl ul. Polwicka 8, 4, 8A, 6, 3, 10, 5, 18, 22, 10E, 16, ul. Tartaczna 2, ul. Przemysława 1, 13, ul. Towarowa 1,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-15,
w godzinach: 12:00 - 13:00
Doliwiec 1, 2, 2A, 4, 4A, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6I, 6J, 6K, Jeziory Małe ul. Doliwcowa 2, 4, 10, 12, ul. Leśna 2, 5, 15, 13, 11, ul. Konwaliowa 8, 10, 12, 14, 3, ul. Żonkilowa 1, 3, 5, ul. Narcyzowa 4, 6, 8, 18, 9, 15, 14, 12, 10, 1, 3, 5, ul. Tulipanowa 19, 17, 15, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 1, ul. Fiołkowa 6, 8, 7, 11, 12, 13, 14, ul. Malwowa 1, 3, 4, 6, 5, 7, 8, 13, 11,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-16,
w godzinach: 10:00 - 11:00
Zaniemyśl,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-19,
w godzinach: 9:30 - 15:00
Zaniemyśl ul. Leśna 30, 32, 34, 36, 38, 7, 5, 1A, 1, 24A, 3, 20, 18, 16, 8, 10, 14, 6, 5A, ul. Śremska 9, 7, 5, 2, 1, ul. Plażowa 7, 40, 7A, ul. Dąbrowska 2, ul. Wierzbowa 6, 1, 2, 3, 4, 5, 7, ul. Dworcowa 7, 4, 5, 6, 11, 10, ul. Polwicka 1, ul. Poznańska 28, Łękno ul. Poznańska 9, 7, 6, 5, 3, Zwola 4,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-20,
w godzinach: 9:00 - 10:00
Zaniemyśl,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-20,
w godzinach: 12:00 - 13:00
Zielniczki 9, 11, 10, 12,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-21,
w godzinach: 9:30 - 11:30
Jarosławiec 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 21, 22, 27, Paul-Pon,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krzykosy, Zaniemyśl
w dniach: 2016-12-21,
w godzinach: 10:00 - 11:00
Garby 32, 33, 34, 36, 23, 22, 21, 20, 18, 17, 14, 16, 15, 12, 13, 11, 10, 9, 2, 7, 6, 4, 3, 27, 38, 52, 31, 43, 31A, 24, 8, 12B, 29, 26, Mądre 11, 12, 13, 14, 9, 6, 3, 2, 1, 7, Młodzikówko 17, 18, 19, 14, 14A, 16, 22,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-28,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Trzebisławki Huby 18, 19, 20, 20A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2016-12-28,
w godzinach: 9:00 - 14:45
Trzebisławki: ul. Dębowa 1, 2, Dębiec 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 17, 5, 6, 16, 7, 8, 9, 10, 12, 11, 14, 13, 19, 20, 21, 22A, 22B, 22, 23,