nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Wyłączenia prądu Planowane wyłączenia prądu 2-30.3.2017
Planowane wyłączenia prądu 2-30.3.2017 Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
niedziela, 19 lutego 2017 23:54

Enea informuje o wyłączeniu prądu w:




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo
w dniach: 2017-03-02,
w godzinach: 8:30 - 11:30
Wysławice 1, Janowo 1, Karolewo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-05,
w godzinach: 9:00 - 11:30
Środa Wlkp. ul. Szpitalna 1, 3, 4, 6, 8, ul. Krótka 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 5, 7, 6, 8, 9, 11, ul. Stary Rynek 7, 9, 10, 11, 12, ul. Garncarska 1, 1A, 2, 4, 6, 8, ul. Wawrzyńca 1, 2, 2A, ul. św. Ducha 1, 2, 4, 5, 7, 9, ul. Kilińskiego 1, 2, 4, 12,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-06,
w godzinach: 8:00 - 15:30
Jeziory Wielkie 27, ferma lisów, przepompownia ścieków,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-06,
w godzinach: 8:00 - 15:30
Jeziory Wielkie 31,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-03-06,
w godzinach: 8:00 - 15:00
Tokarów 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 13, 1, 2, 3, 4, 10, 11, 11a, 12, Szypłów 44, 44a, 1, 1a, 2, Chwalęcin 13,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-06,
w godzinach: 9:00 - 12:00
Borowo,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-08,
w godzinach: 8:30 - 12:00
ul. Sosnowa 1, 3, ul. Powstańców Wlkp. 38, 36, 27, 34, 32, 30, 25, 28, 23, 26, 24, 21, 19, 22, 20, 20A, 18, 17, 15, 13, 16, 11, 10, 8, 9, 12, 7, 6, 4, 3, 2, ul. Średzka 10, 12, 14, 8, 4, 6, 2, ul. Raczyńskiego 3, 2, 1,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-08,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Starkówiec Piątkowski 17C, dz. 45/10,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-13,
w godzinach: 8:30 - 12:30
Brodowo ul. Akacjowa 12, hydrofornia, działki budowlane,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-13,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Zaniemyśl ul. Leśna 1A, 1, 24A, 3, 20, 18, 16, 8, 10, 14, 6, 5A, ul. Śremska 9, 7, 5, 2, 1, ul. Plażowa 7, 40, 7A, ul. Leśna 30, 32, 34, 36, 38, 7, 5, ul. Dąbrowska 2, ul. Wierzbowa 6, 1, 2, 3, 4, 5, 7, Zwola 4,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-03-14,
w godzinach: 8:30 - 12:30
Rogusko, Boguszyn, Boguszynek, Kruczyn,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-03-14,
w godzinach: 8:30 - 12:30
Kruczyn 54, 55, 55A, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 53, 52, 51, 50, 49, 48, 47, 46, Boguszynek ul. Wiśniowa 2, 3, 4, 5,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-14,
w godzinach: 10:00 - 11:30
Jarosławiec, Urniszewo, Januszewo, Brzeziny, Trzebisławki, Dębiec, Celestynowo 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 4,6, Pierzchno 49, 5, Pierzchno Parcele 48, 43, 47A, 47, 46, 44, 45, Kromolice deszczownia,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-15,
w godzinach: 12:00 - 14:00
Słupia Wielka działki budowlane,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-16,
w godzinach: 12:00 - 13:00
Jeziory Wielkie rozdzielnia gazu,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-20,
w godzinach: 9:00 - 10:30
Środa Wlkp. ul. Muśnickiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ul. Meissnera 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ul. Bembnisty 1, 2,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-03-21,
w godzinach: 11:45 - 13:45
Stramnice 14, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 13, 12, 11, 10, 9, 9a, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 3a, 2, 1, Szypłów 9, 1,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo
w dniach: 2017-03-22,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Chłapowo 4, 3,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-23,
w godzinach: 9:00 - 11:00
Zwola ul. Jagodowa, ul. Malinowa,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-23,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Luboniec 22, 23, 13, 12, 21, 11, 17, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-03-23,
w godzinach: 12:00 - 14:00
Łękno ul. Towarowa 1,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krzykosy
w dniach: 2017-03-24,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Murzynowo Leśne ul. Poznańska 19, 14, 17, 12, 10, 11, 4, 5, 1, ul. Wrzesińska 5, ul. Polna 2, 1, 3, Miąskowo 21, 20, 19, 24, 22,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-28,
w godzinach: 9:00 - 15:00
Czarnotki 25, 24, 23, 21, 20, 19, 18, 17, 15, 13, 14, 11, 12, 10, 7, 5, 4, 2,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krzykosy
w dniach: 2017-03-28,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Murzynowo Leśne ul. Polna działki budowlane, ul. Poznańska działki budowlane,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-29,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Środa Wlkp. ul. Pełczyńskiego 3/2, 3/1, 1, ul. Unruga 13, 18,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-03-30,
w godzinach: 9:00 - 12:00
Lorenka 7, 8, 10, 11, 9, 9A,