nowaSroda

Środa Wlkp. Powiatowy Portal Internetowy

Reklama

Start Wyłączenia prądu Planowane wyłączenia prądu 3-30.4.2017
Planowane wyłączenia prądu 3-30.4.2017 Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Frąckowiak   
czwartek, 23 marca 2017 17:00

Enea informuje o wyłączeniu prądu w:




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-04-03,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Środa Wlkp. ul. Lipowa 3, 5, 26, 22, 1, 18, 20, 2, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, ul. Niedziałkowskiego 7C,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-04-03,
w godzinach: 9:00 - 11:00
Środa Wlkp. ul. Harcerska 18,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-04-06,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Chocicza ul. Polna 2e, 2a, 2b, 3, 3a, 3b, 3c, 5, 7,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zaniemyśl
w dniach: 2017-04-06,
w godzinach: 10:00 - 12:00
Brzostek 10, 11, 12, 14, 15, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, hydrofornia 6A, Płaczki, Annopole, Jaszkowo, Winna, Śnieciska, Dobroczyn, Wyszakowo, Lubonieczek, Luboniec, Czarnotki, Bożydar 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-04-11,
w godzinach: 8:00 - 13:00
Ruszkowo 8, 17, 6, 13, 11, 9, 8, 7A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 20A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-04-11,
w godzinach: 13:30 - 18:30
Tadeuszewo 14, 13, 11, 12, 10, 9, 9A, 8,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wlkp.
w dniach: 2017-04-12,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Tadeuszewo 7, 6, 5, 4, 3A, Chudzice 14,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wielkopolska
w dniach: 2017-04-19,
w godzinach: 9:00 - 11:00
Środa Wlkp. ul. Kochanowskiego, ul. Hallera, ul. Jana Polskiego, ul. Paderewskiego, ul. Kraszewskiego, ul. Chudoby, ul. Drzymały, ul. Miarki, ul. Szymańskiego, ul. Prądzyńskiego, ul. Jackowskiego, ul. Maczka, ul. Rejtana, ul. Okrzeji, ul. Głowackiego, ul. Norwida, ul. Opielińskiego,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wielkopolska
w dniach: 2017-04-19,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Środa Wlkp. ul. Nałkowskiej 14, 16, 18,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wielkopolska
w dniach: 2017-04-19,
w godzinach: 11:00 - 13:00
Środa Wlkp. ul. Niedziałkowskiego 2, 3, 8, 4, 5, 7, 7C, 1, 2, 5, 5A, 10, 11, 12, 13, 14, 12A, 16, 16A, ul. Dąbrowskiego 45C, 45B, 47, 49, 43, 43A, ul. Żwirki i Wigury 1, ul. Harcerska 9, 7, 10, 8A, 5, 8, 6, 3A, 4, 2, 1, 1A, 1B, ul. Brodowska 2, 4, 6, 8, 10, 12, 3, 7,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-04-20,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Chocicza ul. Śremska 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 28, 26, 24, 20, 18, 16, ul. Wąska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ul. Polna 4, 2, 1, 6, 8, 2e, 2a, 2b, 3, 3a, 3b, 3c, 5, 7,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wielkopolska
w dniach: 2017-04-21,
w godzinach: 9:00 - 13:00
Środa Wlkp. ul. Wrzesińska 9, 7, 5C, 5B, 5A, 3, ul. Gnieźnieńska 1, 1A,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wielkopolska
w dniach: 2017-04-21,
w godzinach: 9:00 - 11:00
Środa Wlkp. ul. Sportowa 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5G, 5H, 5I,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krzykosy
w dniach: 2017-04-24,
w godzinach: 9:00 - 15:00
Murzynowo Leśne ul. Poznańska 19, 14, 17, 12, 10, 11, 4, 5, 1, 20, 22, 24, 29, 26, 30, 36, 37, 38, działki budowlane, ul. Wrzesińska 5, ul. Polna 2, 1, 3, działki budowlane, Miąskowo 21, 20, 19, 24, 22,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo
w dniach: 2017-04-26,
w godzinach: 8:30 - 14:30
Dominowo: ul. Nekielska 2, 4, 16, ul. Rzemieślnicza 17, 15, 20, 9, 7, 5, 3, 1, 6, 10, 8, 4, ul. Rolna 12, 10, 8, 6, 4, 2, 9, 11, ul. Wierzbowa 5, 7, 3, oczyszczalnia ścieków, ul. Dębowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, ul. Średzka 8, 6, Gablin 1, Chłapowo 16,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dominowo
w dniach: 2017-04-26,
w godzinach: 8:30 - 14:30
Dominowo, Orzeszkowo, Dębicz, Debiczek, Szrapki,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-04-28,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Boguszyn ul. Kolnicka 11, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, ul. Wiejska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8b, 8c,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-04-28,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Utrata ul. Wierzbowa 10, 12, 5, 14, 16, 7, 6, 8, 3, 3a, 4, 1, 2, ul. Długa 10, 11, 13, 10a, 15, 17, 12, 19, 12a, 12b, 14, 16, 9, 6, 7, 5, 3, 4, 2, 1, ul. Łąkowa 1,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-04-28,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Utrata ul. Długa 21, 16, 23, 25, 18, ul. Łąkowa 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, Kruczynek 30, 31, 8, 26, 26a, 27, 27a, 25, 24, Boguszyn ul. Kolnicka 14, 13,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-04-28,
w godzinach: 9:00 - 14:00
Boguszyn ul. Śremska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, ul. Krótka 1, 15, 2, 3, 4, 5, ul. Słoneczna 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 13a, 14, 1, 5, 16, 16a, 17, 17A, 18, 19, ul.
Ogrodowa 27/2, 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, Utrata ul. Podgórna 3, 2, 1, ul. Śremska 3, 6, 8, 4a, 4, 2, 1,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nowe Miasto
w dniach: 2017-04-28,
w godzinach: 9:00 - 12:00
Boguszyn ul. Leśna 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Wiejska 9, 8b, 8c, Kolniczki 39, 39a, 41, 38a, 38, 37, 36, Kruczynek 29, Chocicza oczyszczalnia ścieków,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Środa Wielkopolska
w dniach: 2017-04-29 - 2017-04-30,
w godzinach: 29 kwi 22:00 - 30 kwi 01:00
Grójec 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,